IT & Digitál

Chceš se podílet na vývoji zdravých stavebních materiálů? Pomoz nám s tvorbou digitálních projektů od prvotního náčrtu až po kompletní realizaci. Vyvíjíme, testujeme a implementujeme nové přístupy v následujících oblastech: správa produktových informací (PIM), poskytování strukturovaných produktových dat interním a externím uživatelům (BIM), vedení projektů v oblasti Data Science a analýzy dat z výroby pro systémy prediktivní údržby. 
Rádi tě uvítáme v IT oddělení na centrále v Českých Budějovicích či Hranicích. Další pozice nabízíme na odděleních IT Operation nebo Digital Data HUBu, kde děláme na mezinárodních projektech. Máme sice kanceláře v Českých Budějovicích, Praze či Vídni, ale můžeš pracovat klidně i full remote. Připoj se do firmy s 30letou tradicí. Jsme Wienerberger a děláme věci pořádně.

Wienerberger očima zaměstnanců

Petr Krčmář

IT specialista

„Ve Wienerbergeru jsem od roku 2009 a náplní mojí práce je podpora aktuálních nebo chystaných digitálních projektů. Zároveň pracuji na zabezpečení výrobních sítí a dohlížím na to, abychom vše dělali podle nejvyšších standardů.

Zejména si cením toho, že jsem se mohl podílet na mezinárodních projektech. Ty mě hodně posunuly. Jako „ajťák“ mám také možnost osahat si spoustu technologických novinek.

Nejvíc mě těší dobrá nálada ve firmě a skutečný přínos naší práce. 
Nikdo přece nechceme dělat práci pro práci.“

Jan Petráček

IT administrátor

„Pracuji na centrále v Českých Budějovicích a aktuálně se starám o IT podporu dalších zaměstnanců skupiny Wienerberger. Na mojí pozici mě baví její rozmanitost. Člověk nesedí pořád v kanceláři přilepený k obrazovce, ale dostane se často i do výrobních závodů.

Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba i to, že se můžu učit od zkušenějších kolegů.

Snažím se svou práci dělat tak, aby měla smysl jak pro okolí, tak i pro mě samotného. Tak by to mělo vypadat, když se věci dělají pořádně.“

Kromě jedniček a nul na výplatní pásce ti přidáme i další benefity

Ikona moderní technologie

Moderní technologie

Ikona mezinárodní prostředí

Mezinárodní prostředí

ikona flexibilní formy spolupráce

Flexibilní spolupráce

Ikona roční bonus

Roční bonus

Ikona akciový program pro zaměstnance

Akciový program pro zaměstnance

Ikona penzijní připojištění

Penzijní připojištění za 1 500 Kč

Hledáme chytré hlavy, jako jsi ty. Přidej se k nám!

    0Výsledků

    Chceš s námi dělat věci pořádně?

    Napiš nám na email:
    wienerberger@teamio.eu