Technika a kvalita

Chceš určovat trendy ve stavebnictví? Přidej se k jedničce na trhu s 30letou tradicí. Potřebujeme ty nejlepší techniky, vývojáře a kontrolory kvality. Té musí dostát každý produkt, ať už taška, cihla nebo betonová dlažba. Z našich nároků nejen neslevujeme, ale posouváme je stále dál. Věnujeme se průmyslovému výzkumu i experimentálnímu vývoji nových stavebních systémů. Ve Wienerbergeru kvalitu nevyhledáváme, my ji tvoříme.

Wienerberger očima zaměstnanců

Martin Čoček

Procesní Inženýr

„Zastihnete mě na závodě v Hranicích, kde pracuju především na zlepšování programu PIP+. Setkávám se jak s kolegy ze svého týmu, tak s lidmi z výroby. Rutina nehrozí.

Co bych chtěl na práci ve Wienerbergeru vyzdvihnout, je podpora vzdělávání. Dostal jsem se díky tomu na odborné výcviky CI, kurzy angličtiny nebo i školu smyku.“

Ivana Tošerová

Prima Data Steward

„Ve Wienerbergeru jsem začala pracovat už při studiu. Tehdy mi vyšli vstříc, abych mohla pracovat na dálku a s pružnou pracovní dobou. Na plný úvazek jsem pak nastoupila do centrály v Českých Budějovicích. 

Pracuji s daty a přispívám k vývoji nových produktů. Líbí se mi, že část pracovní doby trávím v kanceláři a část ve výrobních závodech nebo certifikovaných zkušebnách. Pohybuji se převážně v mužském kolektivu a mile mě překvapilo, že mě jako čerstvou absolventu hned vzali mezi sebe.“

Ondřej Sarvaš

Procesní Inženýr

„Působím na vídeňské centrále, kde se zabývám výzkumem, a především vznikem nových materiálů. Spolupracuji s univerzitami, výzkumnými instituty i externími odborníky a soustředím se na snižování skleníkových plynů. Cítím, že ze své pozice dokážu ovlivnit zelenost naší planety.

Po narození syna jsem si přál kvůli práci už tolik necestovat, a v tom mi Wienerberger vyhověl. Trávím teď méně času za volantem a více času s rodinou.“

Jak to u nás vypadá

Děláme to, čemu věříme

Procesní Inženýr

Na tom, abychom byli i nadále zárukou opravdové kvality, pracujeme jak přímo ve výrobě, tak i na centrále v Českých Budějovicích. Na některých náročnějších projektech navíc spolupracujeme s prestižními českými univerzitami – ČVUT v Praze a VUT v Brně.

Aktuální novinky a témata naleznete ZDE >

Za kvalitní práci nadstandardní odměny

Najdi si pozici podle svých měřítek!

    0Výsledků

    Chceš s námi dělat věci pořádně?

    Napiš nám na email:
    wienerberger@teamio.eu