Technika a kvalita

Chceš určovat trendy ve stavebnictví? Přidej se k jedničce na trhu s 30letou tradicí. Potřebujeme ty nejlepší techniky, vývojáře a kontrolory kvality. Té musí dostát každý produkt, ať už taška, cihla nebo betonová dlažba. Z našich nároků nejen neslevujeme, ale posouváme je stále dál. Věnujeme se průmyslovému výzkumu i experimentálnímu vývoji nových stavebních systémů. Ve Wienerbergeru kvalitu nevyhledáváme, my ji tvoříme.

Wienerberger očima zaměstnanců

Martin Čoček

Procesní Inženýr

„Zastihnete mě na závodě v Hranicích, kde pracuju především na zlepšování programu PIP+. Setkávám se jak s kolegy ze svého týmu, tak s lidmi z výroby. Rutina nehrozí.

Co bych chtěl na práci ve Wienerbergeru vyzdvihnout, je podpora vzdělávání. Dostal jsem se díky tomu na odborné výcviky CI, kurzy angličtiny nebo i školu smyku.“

Ivana Tošerová

Prima Data Steward

„Ve Wienerbergeru jsem začala pracovat už při studiu. Tehdy mi vyšli vstříc, abych mohla pracovat na dálku a s pružnou pracovní dobou. Na plný úvazek jsem pak nastoupila do centrály v Českých Budějovicích. 

Pracuji s daty a přispívám k vývoji nových produktů. Líbí se mi, že část pracovní doby trávím v kanceláři a část ve výrobních závodech nebo certifikovaných zkušebnách. Pohybuji se převážně v mužském kolektivu a mile mě překvapilo, že mě jako čerstvou absolventu hned vzali mezi sebe.“

Ondřej Sarvaš

Procesní Inženýr

„Působím na vídeňské centrále, kde se zabývám výzkumem, a především vznikem nových materiálů. Spolupracuji s univerzitami, výzkumnými instituty i externími odborníky a soustředím se na snižování skleníkových plynů. Cítím, že ze své pozice dokážu ovlivnit zelenost naší planety.

Po narození syna jsem si přál kvůli práci už tolik necestovat, a v tom mi Wienerberger vyhověl. Trávím teď méně času za volantem a více času s rodinou.“

Ahoj, jsem zdicí robot

Postavím zeď a změním svět

Přichází revoluce ve zdění

Jsem specialista na stavbu cihlových zdí. Dlouhých, rovných cihlových zdí. V tom jsem, pokud je mi známo, nejlepší na světě.

Za hodinu postavím stěnu o ploše 10 m², ušetřím tím práci až 5 zedníkům. Nikdy se neunavím. Obsluha se se mnou domluví jednoduše prostřednictvím tabletu.

Aktuální novinky a témata nejen o zdícím robotovi naleznete ZDE a video z prezentace robota.

Za kvalitní práci nadstandardní odměny

Ikona roční plán vzdělávání pro každého

Roční plán vzdělávání pro každého

Ikona kvalitní vybavení

Kvalitní vybavení (notebook, tablet, telefon)

Ikona multisport karta

MultiSport karta

Ikona akciový program pro zaměstnance

Akciový program pro zaměstnance

Ikona penzijní připojištění

Penzijní připojištění za 1 500 Kč

Ikona jazykové vzdělávání zdarma v pracovní době

Jazykové vzdělávání zdarma v pracovní době

Najdi si pozici podle svých měřítek!

    0Výsledků

    Chceš s námi dělat věci pořádně?

    Napiš nám na email:
    wienerberger@teamio.eu